Vakuuminis masažas

Vakuuminio masažo procedūros ypač veiksmingos gydant celiulitą, mažinant riebalų sankaupas probleminėse vietose, didinant odos elastingumą. Pastebimai sumažėja strijos.

Celiulitas – tai jungiamojo odos audinio pakitimai,  poodinių riebalų kaupimasis,  pasireiškiantis nelygia, grublėta oda, primenančią apelsino žievelę. Net 90% moterų, vyresnių nei 20m. turi didesnio ar mažesnio laipsnio celiulitą.

Faktorių, kurie gali paskatinti celiulito atsiradimą, galime rasti tikrai nemažai.

Dažniausiai, tai:

 • genetinis paveldimumas;
 • figūros struktūra – nes celiulitas būdingesnis nedidelio ūgio,  moteriškais  apvalumais  galinčioms pasižymėti moterims, aukštos ir lieknos jį turi rečiau;
 • hormonų pusiausvyros, dažnai pasireiškia pradėjus vartoti kontraceptines tabletes (estrogenas skatina vandens bei riebalų susilaikymą organizme), ar kitus medikamentus, turinčius įtakos hormonų veiklai. Taip pat esant natūraliems hormonų pakitimams, pvz. lytinio brendimo ar nėštumo metu;
 • kai kurios ligos: kepenų veiklos sutrikimai, virškinimo sutrikimai, skydliaukės ligos.
 • stresas, nes  silpnėja imuninė sistema, sutrinka medžiagų ir limfos apykaita. Sutrinka odos aprūpinimas deguonimi, maistinėmis medžiagomis, sutrikus medžiagų apykaitai, pradeda kauptis vanduo bei riebalai.
 • netaisyklinga laikysena, nes tuomet silpnėja pilvo raumenys, klubai atsikiša i priekį ir suprastėja kraujotaka apatinėje kūdo dalyje, bei pradeda kauptis skysčiai. Tad labai svarbu kontroliuoti savo laikyseną, ypač dirbant sėdimą darbą, bei svarbu stiprinti nugaros raumenis.

Gydant celiulitą svarbu yra koreaguoti  mityba, didininti fizinį aktyvumą.  Tačiau dažnai to neužtenka, reikia ir išorinės pagalbos. Svarbu suaktyvinti limfą, kraujotaką bei pagreitinti medžiagų apykaitos procesus. Vakuuminiu masažu ne tik išjudinama nusistovėjusi limfa, atkuriama mikrocirkuliacija, suminkštinami audiniai, bet taip pat vyksta kur kas gilesni procesai infraląsteliniame lygyje. Vakuuminis masažas gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, aktyvina elastino ir kolageno sintezę, stangrina odą.

Procedūros atliekamos ne dažniau kaip 2-3 kartus per savaitę. Vienas kursas – 4-10 procedūrų.  Dirbame tik su sertifikuotais vakuuminiais apratais Weyergans SPM ir Green Vac Rdt.

Paslaugų kainos

 • Apatinė kūno dalis ir pilvas (trukmė 60min). Kaina 35 Eur.
 • Apatinė kūno dalis ir pilvas (trukmė 90min). Kaina 50 Eur.
 • Apatinė kūno dalis ir rankos (trukmė 90 min). Kaina 50 Eur.
 • Apatinė kūno dalis ir pilvas + rankos + nugaras (trukmė 100 min.) – 60 Eur.
 • Rankos/ pilvas/ nugara (trukmė 35min). Kaina 25 Eur.
 • Dekoltė ir kaklo sritis (trukmė 10-15min). Kaina 20 Eur.
 • Krūtinės stangrinimas vakuumu su aplikatoriais (trukmė 60min). Kaina 30 Eur.
 • Sėdmenų stangrinimas vakuumu su aplikatoriais (trukmė 60min). Kaina 30 Eur.

 

 

Registruokitės vakuuminio masažo procedūrai

Strijų šalinimas vakuumu

Strijos – tai siauri, šviesiai rožiniai ar melsvai rausvos spalvos, į randus panašūs odos ruoželiai odoje, atsirandantys dažniausiai ant šlaunų, sėdmenų, pilvo, krūtų ar pažastyse. Tik atsiradusios strijos būna ryškesnės, o bėgant laikui jos blykšta ir tampa mažiau pastebimos.

Visai panaikinti strijų, deja, neįmanoma. Tačiau kuo anksčiau pradėsite jas gydyti, tuo lengviau ir greičiau jos taps mažiau pastebimos. Idealiausia gydyti, kai jos tik pasirodo ir būna raudonos ar rusvos. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai strijos yra gydomos nepraėjus 6 mėn. po jų atsiradimo ir yra taikomas kompleksinis gydymas. Paaugliams sumažinti strijas galima praėjus 1 metams ar ilgesniam laikotarpiui, tačiau strijos turėtų būti dar rausvos.

Procedūros metu atliekamas atskirai kiekvienos strijos  vakuuminis masažas, ko pasėkoje yra atkuriama kraujotaka ir mikrocirkuliacija pačiose strijose, suaktyvinama kologeno bei elastino gamybą. Į suaktyvintas strijas ultragarso pagalba įvedami odos regeneraciją skatinančios priemonės. Procedūros atliekamos kas 2 – 3 dienas, gydymo kursas – 5-10 kartų (priklausomai nuo atvejo).

Paslaugų kainos

 • Strijų šalinimas (trukmė nuo 15 iki 60min). Kaina 15-40 Eur.

 

 

Registruokitės strijų šalinimo procedūrai