Šaldymo procedūra kūno riebalams tirpinti

Šalčio procedūra (CRYOlipo aparatu) – kūno riebalams tirpinti. Tai žemos ir fiziologiškai adekvačios organizmui temperatūros taikymas kūno riebalų mažinimo tikslais.

 • neinvazinė procedūra
 • jokio skausmo
 • pašalina iki 40% kūno riebalų
 • atliekama 1 kartą per mėnesį
 • ilgalaikiai rezultatai

Kaip veikia šaldymas?

Ant probleminės zonos uždedamas specialus antgalis, kuris vakumo pagalba veikia pasirinktą zoną ir sukelia kriogeninį poveikį. Riebalinėse ląstelėse (adipocituose), esančiose poodyje yra gausus kiekis sočiųjų riebalų rūgščių, kurios yra jautrios šalčiui. Riebalus supančios  kraujagyslės, periferiniai nervai, melanocitai -pigmentinės ląstelės, jungiamojo audinio ląstelės  yra mažiau jautrūs šalčio poveikiui. Ši savybė ir lemia tai, kad riebalinės ląstelės pašalinamos, nežalojant aplinkinių audinių. Mėnesio laikotarpyje po procedūros riebalinės ląstelės natūraliai pasišalina iš kūno.

Kaip pašalinamos riebalų ląstelės?

Procedūros  metu riebalinio audinio ląstelės šaldomos kristalizuojasi ir žūsta, ir laipsniškai pasišalina iš probleminės zonos  per 2-6 savaites. Netiesioginio poveikio metu stimuliuojama simpatinė nervų sistema, kuri skatina riebalinio audinio nykimo procesą.

Kiek reikia procedūrų?

Priklausomai nuo riebalinio sluoksnio storio ir norimo efekto gali prireikti nuo 1 iki 5 procedūrų. Pageidaujamas laikotarpis tarp jų – 28 dienos.

Kaip ilgai vyksta šaldymo procedūra?

Tai priklauso nuo šaldymo zonų kiekio, vienos zonos gydymo procedūra trunka 20 – 30 min. Vieno vizito metu galima koreguoti kelias zonas. Taigi priklausomai nuo gydomų zonų kiekio vieno vizito metu  procedūra gali užtrukti nuo 30 iki 180min.

Ar šis gydymo būdas Jums tinka?

Idealus kandidatas – žmogus, neturintis labai didelio viršsvorio, bet norintis  sumažinti riebalų kiekį atskirose kūno vietose (pilvo, juosmens, nugaros, rankų ar sėdmenų srityse).

Ką jausiu procedūros metu?

Procedūra yra visiškai neskausminga, jaučiamas tempimo jausmas šalčiu veikiamoje zonoje, lokalus šaltis. Po procedūros atsiranda paraudimas  ir tirpimo jausmas, kuris gali trukti iki  keletos valandų.

Labai retai gali atsirasti mėlynės, kurios išnyksta per kelias dienas. Pacientas gali grįžti prie kasdieninės veiklos be jokių rūpesčių, iš karto po procedūros.

Šalčiu veikiamos zonos

 

——————-PASLAUGŲ KAINOS:————————

 • 1 aplikuojama zona – 30 Eur. (trukmė nuo 25 iki 30min.)
 • 2 aplikuojamos zonos – 60 Eur. (trukmė nuo 40 iki 60 min.)
 • 3 aplikuojamos zonos – 75 Eur. (trukmė 60 min.)
 • 4 aplikuojamos zonos – 95 Eur. (trukmė 60 – 70 min.)
 • 5 aplikuojamos zonos – 125 Eur. (trukmė 90 min.)
 • 6 aplikuojamos zonos – 135 Eur. (trukmė 90 min.)
Registruokitės rieblų šaldymo procedūrai čia

 Ultragarsinė kavitacija

Naujausia technologija, ryškus rezultatas ir Jūsų laiko taupymas. Riebalų skaidymo įrenginys (40 kHz) naudoja ultragarso kavitaciją (fizikinis reiškinys), kurios dėka tūkstančiai oro burbuliukų ultragarso rezonansiniu dažniu susiburia aplink lipocitų (riebalinių ląstelių) membranas, burbuliukai sukelia aukštą slėgį, o jam pasiekus lipocitų dalijimosi tašką, jų membranos akimirksniu pradeda dalintis. Tada limfinė sistema absorbuoja ir asimiliuoja suirusias ląsteles iš žmogaus kūno.

Mokslinių tyrimai įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Pakankamai suardytos riebalų ląstelės paprastai neatsinaujina (tuo tarpu vien tik dieta trumpalaikiu periodu riebalines ląsteles tik sumažina ir, vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).

Procedūra yra saugi, neskausminga ir paprastai trunka nuo 20min. iki 60min, ir kai kuriais atvejais 90 min., – tai priklauso nuo veikiamo kūno ploto. Į procedūros kainą ir laiką įeina kavituojamos kūno dalies vakuminis masažas (nuo 5-15 min,- tai taip pat, priklauso nuo veikiamo kūno ploto).

Kavitacinis efektas dėl specifinės jų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai (raumenų fibrilės, odos epidermio ląstelės, kraujagyslių sienelės endotelio ląstelės) dėl jų daug didesnio atsparumo ir elastingumo išlieka visiškai nepažeisti.

Paslaugų kainos:

 • Apatinė kūno dalis, pilvas ir rankos (trukmė 60min). Kaina 65 Eur.

 • Apatinė kūno dalis ir pilvas (trukmė 45min). Kaina 45 Eur.

 • Rankos (trukmė 15-20 min). Kaina 25 Eur.

 • Pilvas (trukmė 20-30min). Kaina 30 Eur.

Registruokitės stangrinimo procedūroms

Sėdmenų ir krūtinės stangrinimas su specialiais aplikatoriais

Stangrus, gražios formos biustas ir sėdmenys – tai kiekvienos moters kūno puošmena. Nedidelė dalis moterų ryžtasi kūno formų intervencinei korekcijai, atliekant plastines operacijas. Tačiau pagražinti biustą galima ir be skalpelio, o sėdmenis – neliejant prakaito sporto salėje. Jūs snaudžiate patogiai įsitaisiusi, o aparatas, kuriame nustatyta speciali krūtinės arba sėdmenų stangrinimo programa, darbą atlieka už Jus. Ši procedūra – alternatyva – atsispaudimams ir pritūpimams namuose ar sporto salėje.

Procedūros metu pulsuojančio vakuumo dėka, naudojant specialius aplikatorius (yra keli dydžiai) yra pakeliami ir pastangrinama krūtinė, bei sėdmenys, jiems suteikiama patraukli forma.  Treniruojamas po krūtimi gulintis didysis krūtinės raumuo, o jam padidėjus,  aukštyn pakyla ir krūtis. Uždėjus aplikotirų ant sėdmenų, treniruojami sėmenų raumenys, todėl jiems sustiprėjus sėdmenys pakyla, pagražinama jų forma. Aplikatorių veikiamoje srityje priplūsta daugiau kraujo, audiniai gauna daugiau deguonies ir maisto medžiagų, aktyviai sintetinami kolagenas, elastinas, kurie stangrina audinį, jei yra strijų – jos mažinamos.

Jau po pirmos procedūros akivaizdžiai matomas biusto ar sėdmenų sustangrėjimas, formų pagražėjimas, juntamas šilkinis odos paviršius.

Procedūros atliekamos 1-2 kartus per savaitę. Procedūrų skaičius labai individualus, rekomenduojama nuo 4 iki 10.

Prcoedūros metu atliekamas krūtinės arba sėdmenų vakuuminis – limfodrenažinis masažas (5-10 min) ir uždedami specialūs aplikatoriai (30 min.)

Paslaugų kainos:

 • Krūtinės stangrinimas vakuumu su aplikatoriais (trukmė 40min). Kaina 30 Eur.
 • Sėdmenų stangrinimas vakuumu su aplikatoriais (trukmė 40min). Kaina 30 Eur.
 • Sėdmenų ar krūtinės stangrinimas su aplikatoriais be vakuuminio masažo (trukmė 30min). Kaina 20 Eur.

*nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos.

Registruokitės stangrinimo procedūroms

Nugaros masažas (atliekamas vakuumu ir rankomis)

Giluminis, šalinantis nuovargį nugaros masažas!!

Masažas atliekamas naujos kartos pulsiniu vakuuminiu aparatu. Šis masažas puikiai tinka jei vargina kaklo, pečių juostos ar nugaros raumenų įtempimas, skausmas. Šio masažo metu išsiplečia spazmuotos ir susiaurėjusios kraujagyslės, audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačiu nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai, mažėja raumenų įsitempimas, kraujagyslių spazmai, aprimsta uždegimas. Masažas vakuuminiu aparatu yra malonus, jis stipresnis ir intensyvesnis nei rankomis, ir poveikis išlieka ilgiau.

Procedūros metu nugaros raumenys apšildomi vakuumu, toliau seka gilus masažas rankomis išmasažuojant trigerinius taškus (skausmingi įsitempusių raumenų taškai), pasyviai ištempiami kaklo raumenys, bei naudojamos raumenų atpalaidavimo technikos kaklo mobilumui gerinti bei judesių amplitudei didinti. Po masažo klientui sėdint ant kėdės atliekame pratimus dar labiau atpalaiduojančius/ aktyviančius kaklo raumenis, to pasekoje gerėja kaklo raumenų kraujotaka, normalizuojasi tonusas, daugiau deguonies priplūsta į galvą.

Šią procedūrą ypatingai mėgsta vyrai, nes atliekamas stipresnis ir intensyvesnis giliųjų nugaros raumenų masažas.

Paslaugų kainos:

 • Nugaros masažas (atliekamas vakuumu ir rankomis). Trukmė 45min. Kaina 30 Eur.

 • Nugaros masažas moterims (atliekamas rankomis) Trukmė 60 min. Kaina 35 Eur.

 • Nugaros masažas vyrams (atliekamas rankomis) Trukmė 60 min. Kaina 40 Eur.

 

Registruokitės nugaros masažo procedūrai