Limfodrenažinis masažas (kompresinė terapija) kartu su infraraudonaisiais spinduliais (IR)

Limfos aktyvinimo procedūra atliekama mechaninio limfodrenažo aparatu. Ant kojų, rankų ar pilvo uždedami specialūs rankogaliai, kuriais didelio oro slėgio bangos ritmiškai “stumia” limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus. Prieš tai atskiras kūno dalis tepame įvairiais limfos apytaką, riebalų skilimą skatinančiais kremais, odą stangrinančiais koncentratais, apvyniojame specialia plėvele.

 Kompresinė terapija kartu su infraraudonaisiais spinduliais skatina greitesnį riebalų skilimą ir šalinimą iš organizmo. Infraraudonieji spinduliai padidina vietinę temperatūrą, plečia odos poras dėl to padidėja prakaitavimas, taip pat sumažinami raumenų spazmai, mažėja uždegimas, skatinama audinių regeneracija, minkštinami randai. 

Limfodrenažas gerina limfos tekėjimą, iš organizmo šalina šlakus, toksinus, audiniuose susikaupusius skysčius, gerina ląstelių medžiagų apykaitą, reguliuoja žarnyno veiklą, sumažina riebalų sankaupas. Limfodrenažas taip pat rekomenduojamas esant bet kokios kilmės patinimams, dramblialigei, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms bei po jų operacijos, turint antsvorį, celiulitą, „sudribusią“ odą. Tai ypač maloni ir atpalaiduojanti procedūra esant pavargusioms ir sunkioms kojoms. Ypač rekomenduojama žmonėms dirbantiems stovimą darbą.

Paslaugų kainos:

  • Viso kūno (kojos+pilvas+rankos) limfodrenažinis masažas su infraraudonaisiais spinduliais (trukmė 45min). Kaina 25 Eur.
  • Viso kūno (kojos+pilvas+rankos) limfodrenažinis masažas su infraraudonaisiais spinduliais  ir vakuuminis – limfodrenažinis masažas dekoltė ir kaklo sritims (trukmė 45min). Kaina 35 Eur.

*procedūros metu pasirinktinai tepami limfinės sistemos aktyvinatys, odą stangrinantys, kraujotaką aktyvinatys ar riebalinį audinį ardantys kremai. 

Registruokitės limfodrenažinio masažo procedūrai