Esu kvalifikuota kineziterapeutė, baigusi kineziterapijos magistrantūros studijas Lietuvos Kūno Kultūros akademijoje. Nuo 2008 metų dirbu ir gilinuosi į kūno priežiūros procedūras – vakuuminius masažus, limfodrenažinius – kompresinius masažus, ultragarsines kavitacines procedūras. 16 metų patirties šioje srityje leidžia man drąsiai ir efektyviai parinkti ir rekomenduoti kiekvienam klientui atskiras – labiausiai tinkančias procedūras, sudaryti procedūrų atlikimo grafiką, kad būtų pasiektas maksimaliai geras rezultas apimtims mažinti, celiulito (riebalinio audinio) mažinimui ir jungaimojo audinio stangrinimui.

Taip pat, nuo 2011 metų dėstau praktikinius užsiėmimus Lietuvos Sporto universitete (LSU) – kineziterapijos studentams. Ši patirtis neįkainojama – dėstydama dar kartą supratau, koks yra svarbus profesionalumas ir domėjimasis naujovėmis, domiuosi naujovėmis grožio srityje: seminarai, konferencijos, mokymai Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat, įvairovė, žinios, kurias įgijau studijuodama LKKA, ypač pusmetis praleistas Portugalijoje, skirtingi mokymo ir mokymosi metodai, naujas, aiškesnis požiūris į daugelį dalykų, tarpkultūrinis bendravimas iš esmės prapletė mano, kaip specialistės, akiratį.

16-os metų patirtis grožio industrijoje, požiūris į moters grožį, man yra kur kas daugiau, nei moters išorės kitimas: tai sugebėjimas suprasti ir įsigilinti į klientų problemą, į pačio kliento poreikius ir siekius, tai sugebėjimas surasti ir pritaikyti tinkamiausią ir efektyviausią procedūrų programą (jų kiekį, dažnį, rūšį), nes kiekvienas atvejis yra unikalus. Kiekviena moteris yra graži ir Jos grožis įkvepiantis. Pasitikėdamos savimi nuverčiam kalnus, įkvėpiam aplink mus esančius žmones, dalinamės šypsenomis ir darome stebuklus!

Nuoširdžiai,
Aušra Kunigauskienė

ANIMA kūno ir veido odos priežiūros specialistė | Renata Buivydė

Žingeidi, dėmesinga, kruopšti ir atsakinga – grožio terapeutė. Turinti patirties dirbant tiek su veido odos priežiūra, tiek su kūno odos priežiūra.

Rami ir harmoninga jos asmenybė, klientams leidžia visapusiškai atsipalaiduoti, atsigauti po dienos darbų ir efektyviai išnaudoti laisvadienį. Taip pat, šios būdo savybės leidžia jai užtikrintai siekti pačių geriausių darbo rezultatų, pelnyti klientų pasitikėjimą ir norą sugrįžti dar ir dar.

Su veido ir kūno priežiūros procedūromis Renata dirba jau 4 metus, yra puikiai įvaldžiusi įvairias vakuuminio masažo metodikas ir kitas kūno priežiūros procedūras.

Registracija pas renatą

 ANIMA kūno ir veido odos priežiūros specialistė | Viktorija Jakaitė

Šilta, lengvai bendraujanti, smalsi, dėmesinga ir dėsningai siekianti savo tikslo. Klientus pasitinka ir išlydi su šypsena, pasitikėjimu ir noru pasiekti, kartu su kliente, pačių geriausių rezultatų.

Su veido ir kūno priežiūros procedūromis Viktorija dirba jau 4 metus. Konsultuoja ir geba dirbti su įvairiomis kūno ir veido priežiūros procedūromis.

Viktorija ne tik dovanos Jums savo šypseną, bet ir patars kas Jūsų kūnui geriausiai tiks, kokia procedūra turės maksimaliai gerus rezultatus ir ko tiksliai trūksta Jūsų kūnui iki norimo rezultato pasiekimo.

registracija pas Viktoriją