Esu kvalifikuota kineziterapeutė, baigusi kineziterapijos magistrantūros studijas Lietuvos Kūno Kultūros akademijoje. Nuo 2008 metų dirbu ir gilinuosi į kūno priežiūros procedūras – vakuuminius masažus, limfodrenažinius – kompresinius masažus, ultragarsines kavitacines procedūras. 12 metų patirties šioje srityje leidžia man drąsiai ir efektyviai parinkti ir  rekomenduoti kiekvienam klientui atskiras – labiausiai tinkančias procedūras, sudaryti procedūrų atlikimo grafiką, kad būtų pasiektas maksimaliai geras rezultas apimtims mažinti, celiulito (riebalinio audinio) mažinimui ir jungaimojo audinio stangrinimui.

Taip pat, nuo 2011 metų dėstau praktikinius užsiėmimus Lietuvos Sporto universitete (LSU) – kineziterapijos studentams. Ši patirtis neįkainojama – dėstydama dar kartą supratau, koks yra svarbus profesionalumas ir domėjimasis naujovėmis, domiuosi naujovėmis grožio srityje: seminarai, konferencijos, mokymai Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat, įvairovė, žinios, kurias įgijau studijuodama LKKA, ypač pusmetis praleistas Portugalijoje, skirtingi mokymo ir mokymosi metodai, naujas, aiškesnis požiūris į daugelį dalykų, tarpkultūrinis bendravimas iš esmės prapletė mano, kaip specialistės, akiratį. 

12-os metų patirtis grožio industrijoje, požiūris į moters grožį, man yra kur kas daugiau, nei moters išorės kitimas: tai sugebėjimas suprasti ir įsigilinti į klientų problemą, į pačio kliento poreikius ir siekius, tai sugebėjimas surasti ir pritaikyti tinkamiausią ir efektyviausią procedūrų programą (jų kiekį, dažnį, rūšį), nes kiekvienas atvejis yra unikalus. Kiekviena moteris yra graži ir Jos grožis įkvepiantis. Pasitikėdamos savimi nuverčiam kalnus, įkvėpiam aplink mus esančius žmones, dalinamės šypsenomis ir darome stebuklus!

Nuoširdžiai,
Aušra Kunigauskienė