Esu kvalifikuota kineziterapeutė, baigusi kineziterapijos magistrantūros studijas Lietuvos Kūno Kultūros akademijoje. Nuo 2008 metų dirbu ir gilinuosi į kūno priežiūros procedūras – vakuuminius masažus, limfodrenažinius – kompresinius masažus, ultragarsines kavitacines procedūras. 12 metų patirties šioje srityje leidžia man drąsiai ir efektyviai parinkti ir  rekomenduoti kiekvienam klientui atskiras – labiausiai tinkančias procedūras, sudaryti procedūrų atlikimo grafiką, kad būtų pasiektas maksimaliai geras rezultas apimtims mažinti, celiulito (riebalinio audinio) mažinimui ir jungaimojo audinio stangrinimui.

Taip pat, nuo 2011 metų dėstau praktikinius užsiėmimus Lietuvos Sporto universitete (LSU) – kineziterapijos studentams. Ši patirtis neįkainojama – dėstydama dar kartą supratau, koks yra svarbus profesionalumas ir domėjimasis naujovėmis, domiuosi naujovėmis grožio srityje: seminarai, konferencijos, mokymai Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat, įvairovė, žinios, kurias įgijau studijuodama LKKA, ypač pusmetis praleistas Portugalijoje, skirtingi mokymo ir mokymosi metodai, naujas, aiškesnis požiūris į daugelį dalykų, tarpkultūrinis bendravimas iš esmės prapletė mano, kaip specialistės, akiratį. 

12-os metų patirtis grožio industrijoje, požiūris į moters grožį, man yra kur kas daugiau, nei moters išorės kitimas: tai sugebėjimas suprasti ir įsigilinti į klientų problemą, į pačio kliento poreikius ir siekius, tai sugebėjimas surasti ir pritaikyti tinkamiausią ir efektyviausią procedūrų programą (jų kiekį, dažnį, rūšį), nes kiekvienas atvejis yra unikalus. Kiekviena moteris yra graži ir Jos grožis įkvepiantis. Pasitikėdamos savimi nuverčiam kalnus, įkvėpiam aplink mus esančius žmones, dalinamės šypsenomis ir darome stebuklus!

Nuoširdžiai,
Aušra Kunigauskienė

ANIMA | Kūno Priežiūros Specialistė

Esu kineziterapeutė, baigusi magistrantūros studijas Lietuvos Kūno Kultūros akademijoje. Nuo 2006 metų dirbu kineziterapeute Kauno klinikinėje ligoninėje. Prieš kelis metus, Aušros pakviesta, susipažinau ir įvaldžiau įvairias kūno priežiūros procedūras.

Esu itin profesionali, atsakinga specialistė, turiu didelę patirtį dirbant su žmogaus kūnu. 14 metų kineziterapijos praktikos, kvalifikacijos kėlimas, žinių gilinimas ir naujovių pritaikymas veikloje yra neatsiejama mano gyvenimo dalis.

Mano požiūris į žmogaus kūną – išskirtinis, todėl itin didelį dėmesį skiriu procedūrų kokybei ir kliento siekiamiems rezultatams!

Patikėkite savo kūną man ir pasieksime tik pačių geriausių rezultatų!

Nuoširdžiai,
Renata Čiurlienė

ANIMA | Kūno Priežiūros Specialistė, Grožio terapeutė

Esu iš prigimties žingeidi, dėmesinga, kruopšti ir atsakinga. 2014 metais baigusi Kauno Kolegijoje grožio terapeutės studijas žinojau, kad ir veido ir kūno priežiūra, neatskiriami dalykai. Tarp šių dviejų dalykų rastas balansas, daro mus sveikesniais, labiau pasitikinčiais savimi.

Džiaugiuosi turėdama galimybę Anima studijoje dirbti ir konsulutoti Jus šiais dviems klausimais, nes turiu patirties dirbant tiek su veido procedūromis tiek su kūno priežiūros procedūromis.

Esu rami ir harmoninga asmenybė, klientams leidžiu visapusiškai atsipalaiduoti, atsigauti po dienos darbų ir efektyviai išnaudoti laisvadienį.

Taip pat, šios būdo savybės leidžia man užtikrintai siekti pačių geriausių darbo rezultatų, pelnyti klientų pasitikėjimą ir norą į procedūras sugrįžti dar ir dar.

Nuoširdžiai,
Renata Buivydė

ANIMA | Estetinės medicinos specialistė

MAn moters ir vyro veidas lyg drobė, kurioje dažnai
atsistpindi įvairūs gyvenimo etapai, džiaugsmai ar išgyvenimai. Liestis prie to, spręsti odos problemas yra itin atsakingas darba. Tačiau kruopštumas, pastabumas detalėms, itin atsakingas požiūris į veido odos priežiūrą ir profesionalumas – yra mano vizitinė kortelė!

Mano aistra kosmetologijai užgimė dar mokykloje. Baigusi Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetą, savo žinias gilinau įvairiuose kursuose ir seminaruose, kol galiausiai pasinėriau į kometologijos studijas kolegijoje.

Profesionalumas, atsidavimas darbui ir ramumas – visa tai, kodėl klientai manimi pasitiki ir vėl sugrįžta!

Nuoširdžiai,
Lina Montvilienė